İstanbulun TUZLA bölgesine ve anadolu yakasına bağlı ilçelerin tamamını kapsayan 7/24 Akü Servisi hizmetimiz, aracınızın bulunduğu konuma ve adrese akü teslimi ve montajını kapsamaktadır. Marş ve şarj donanımlarınızın genel olarak kontrolleri ve arıza tespiti bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Montaj ve servis fiyatları teslimat adreslerine ve bulunduğu konuma göre farklılık göstermektedir. Müşteri hizmetlerimizden servis fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Her marka akü çeşitleri ile sizlere zengin ürün olanakları sunuyoruz.

istanbul’un ilçelerinin ve semtlerinin en ücra köşesine akü servisi ve akü satış, 7/24 Akü Servisi hizmetini veriyoruz. Arıza tespiti yapıp akülerinizi bulunduğunuz adreste montaj yapıpıyoruz akülerdeki arzaları gidermeye ve tüm sistemleri kontrol ederek 7/24 profesyonel ekip ve ustalarımız servislerimizle hizmet vermektedir.

Bir Telefonla 7/24 Akü Servis Hizmeti

DOĞANAY OTOMOTİV, her zaman güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız için gerekli olan her konuda yanınızda. Aracın yol performansı ve sürüş deneyiminin kesintisiz devam edebilmesi için ürettiği üstün performanslı akülerin yanı sıra , akünüzün bittiği beklenmedik anlarda da sunduğu hizmetler ile 7/24 yanınızda.

 

Akü Servisi İşin Uzmanından Yardım Alın

Akü değişimi teknik olarak belli bir bilgi ve deneyim gerektirir. Özellikle de konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa bu işlemi tek başınıza yapmak sizin için iyi olmayabilir. Ayrıca mekanik araçların akü değişim prosedürü ile elektronik araçlar arasında da fark vardır. Elektronik arabaların aküsü değişirken elektriğin tümden kesilmemesi için öncelikle bir destek bağlantısı oluşturur.

Bu tarz detaylar aküyü tek başınıza ya da uzman olmayan kişilerin yardımı ile yapmaya çalışmanız gerek bir arızaya gerekse bir kazaya sebebiyet verebilir. Bu yüzden akü değişimini işin uzmanı ile yapmanız çok daha verimli olabilir.

DOĞANAY OTOMOTİV sayesinde hangi noktada olduğunuz fark etmeksizin akü değişimi için destek alabilirsiniz. 0546 582 7636 numaralı telefonu arayarak haftanın her günü, günün her saati 7/24 Akü Servisi hizmeti alabilirsiniz. Üstelik yedek bir akünüzün olmaması da sorun değil. Yenisiyle değiştirebiliriz. Çekici gibi desteklere gerek kalmadan akünüzü yol üzerinde bile değiştirerek güvenle yolculuğunuza devam edebilirsiniz.