Oto akü servis alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Firmamız, hizmet kapsamını son derece geniş tutmaktadır. Maltepe, Kartal, Gebze, Pendik ve Tuzla ilçelerinin her noktasına ulaşan Firmamız; sıfır akü satışı,yerinde  akü değişimi, akü tamiri, akü onarım ve akü bakımı gibi talepler için doğru tercihtir. Yol-yardım hizmetleri ile daima sürücülerin yanında olan Firmamız, sürüş keyfinin devamı için âcil akü dolum, akü takviye ihtiyacını da karşılamaktadır.

En Yakın Akü Servis

Akünüz bittiyse telaşlanmanıza gerek yoktur. En yakın akücü olarak Firmamızı aramanız yeterlidir. Kalite odaklı anlayışıyla öne çıkan Firmamız; yolunuza güvenle ve konforlu bir şekilde devam edebilmeniz için ihtiyacınız olan akü hizmetlerini sunmaktadır.

 

En İyi Oto Akü Servis

Üst seviye kaliteyi uygun fiyata sunma ilkesiyle hareket eden Firmamız; akü teslim ve montajını da sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmektedir. Arıza tespiti ve giderilmesi de bu kapsamdadır.

En ucuz oto akü servis arayışında olanlara uygun fiyat politikasıyla hitap eden firmamız, 7/24 ulaşulabilir durumdadır ve kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Yeni akü alımı, akü takviye, akü değişim, akü kontrolü gibi hizmetlerde de Firmamız en avantajlı firmalar arasındadır.

Her sınıf araca uygun farklı tip, model ve markalarda akü satışı gerçekleştiren firmamızın ürün yelpazesi uzun ömürlü, çevre dostu, yüksek performanslı ve her bütçeye hitap eden akülerden oluşmaktadır.

Arayın, yerinde akü değişimi yapalım. 7/24 hizmet vermekteyiz. Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal ve Maltepe İstanbul Anadolu Yakası Yerinde Akü Değişimi burada. Hemen Ara Hizmet AL 7/24 Akü Servisi.