Akü yol yardım hizmetiyle âniden ortaya çıkan akü problemleriniz çözüme kavuşur. Aracınızdaki beklenmedik arızalar giderilir ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmeniz sağlanır. İşte firmamız bu hizmetleri üstün kalite ile gerçekleştirmektedir.

 

Acil Akü Yol Yardım Hizmeti

Gebze’nin her noktasında faaliyet gösteren firmamız; Pendik, Maltepe, Tuzla ve Kartal’da da hizmet sunmaktadır. Yolda karşılaştığınız sürpriz durumlarda firmamız size en iyi desteği sağlayarak sürüş deneyiminizin kesintiye uğramasını önleyecektir.

Yolda kaldıysanız, yardım hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamız bir telefon kadar yakınınızdadır.

 

Akü Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsar?

  • Lastik değişimi
  • Aracın çekilmesi
  • 48 saatte giderilemeyen bir arıza mevcutsa kişiye daimi ikâmetgâha dönüş veya gidiş hizmeti sunulması
  • Arıza tespiti ve giderilmesi
  • Yerinde akü değişimi

Sürüş deneyiminizin güvenli ve konforlu bir şekilde devam etmesi için akü problemlerinizi çözüme kavuşturan firmamız, aracınızın yol performansını güvence altına alır. Akünüz birdenbire bittiyse paniğe kapılmayın! Firmamızı arayarak yerinde akü değişim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece bu durumun yolculuğunuzu mahvetmesine izin vermemiş olursunuz.

Akü yol yardım hizmetleri ile Gebze, Maltepe, Pendik, Kartal ve Tuzla’da rağbet gören firmamız, sürücülere en iyi şekilde destek sağlamayı ilke edinmiştir. Uzman personelleri ve gelişmiş modern ekipmanlarıyla firmamız, her türlü model ve marka akü problemleriyle ilgilenmektedir. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız, aracınızın ihtiyaç duyduğu yol yardım hizmetini uygun fiyata sunacaktır.