Mobil akü servis olarak müşterilerinin tüm akü problemlerini ânında gideren Gebze Akü; geniş hizmet ağıyla pek çok ilçede faaliyet göstermektedir. Maltepe, Kartal, Tuzla ve Pendik’te de en yakın akücü arayanların odak noktası olan Gebze Akü, bütün akü sorunlarının çözüm noktasıdır.

Acil takviye hizmetleri, yerinde akü değişim, akü doldurma, akü tamiri ve akü bakımı gibi hizmetleriyle öne çıkan Gebze Akü, öte yandan sıfır akü satışı ile de tercih sebebi olmaktadır.

İstanbul Mobil Akü Servis

Akü teslim ve montajı konusunda uzman olan firmamız, şarj ve marş donanımlarının kontrollerini de profesyonel olarak gerçekleştirir. Arıza tespiti ve giderilmesiyle ilgili tüm taleplere en iyi şekilde yanıt veren firmamız; üst düzey ekipmanları ve deneyimli kadrosuyla hizmetinizdedir.

Acil Mobil Akü Servis

Yolda akünüzün bitmesi, aracınızın arızalanması durumunda Gebze Akü’yü arayarak çözüme ulaşmanız mümkündür. Uzman personellerimiz kısa zamanda bulunduğunuz yere gelerek akünüzün ve aracınızın gerekli kontrollerini sağlayıp müdahalede bulunacaklardır.

Tüm akü sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturan Gebze Akü; yeni akü alımı için de doğru adrestir. Uzun ömürlü, kullanışlı, çevre dostu ve bütçenize uygun akü seçenekleriyle Gebze Akü’nün ürün yelpazesinde aracınıza uygun modeli bulabilirsiniz.

Akü bakımı, akü ölçümü, 7/24 bütün akü hizmetleri konusunda sektörünün ileri gelenlerinden biri olan Gebze Akü, size de en iyi hizmeti vermek için hazırdır.