Yol yardım akü hizmetine ihiyaç duyulan bazı zamanlar vardır. Tüm arabalar hakkında, değiştirme, test etme ve geri dönüşüm de dahil olmak üzere tüm temel batarya servislerini sağlar. Akü aracı çalıştırmak için anahtar olduğundan, düzenli kontrol ve bakımı için bir oto tamirhanesini ziyaret etmek zorunlu hale gelir. Biz Doğanay Otomotiv olarak verdiğimiz özenli hizmet ile bataryayı tam olarak kontrol ediyoruz. Servis teknisyenlerimiz akü sorunlarının nedenini bilmek için aracınız üzerinde tam bir teşhis gerçekleştirecektir. Pili değiştirmek için ihtiyaç duymanız gereken birkaç neden:


Parazitik Tahliye: Bu, güvenlik alarmı, saatli çalıştırma, radyo, kilit sistemi vb. Sistemler nedeniyle oluşabilir. Bu sistemler aracın aküsünü kolayca boşaltabilir, bu nedenle herhangi bir durumda düzenli kontrol ve olası sorunlar için gerekli kılar.

Akü şarj sistemi
Yanlış Şarj Sistemi: Güvenilmez bir şarj sistemi de taşıtlarımda akü kaybına neden olabilir. Bu nedenle, bu sistemleri düzenli olarak kontrol etmek için sitemizi ziyaret edin.

Eski Batarya: Eski bataryalar her zaman boşalır ve şarjı daha uzun süre tutmaz. Bataryanızın eski olması ve aracınızı çalıştırmama durumunda 0546 582 76 36 numaralı telefonumuz ile iletişime geçin.